iPhone 11

iPhone 112024-01-15T14:05:20+01:00

Ceník oprav iPhone 11

iPhone 11

Jsme odborníci specializující se na kvalitní pozáruční servis pro iPhone 11 Pro Max. V našem rozsáhlém sortimentu vždy udržujeme dostatečné množství náhradních dílů skladem, což nám umožňuje většinu oprav provádět okamžitě, a to během krátké doby 15 – 20 minut. Kromě toho na všechny instalované originální displeje poskytujeme roční záruku, abychom zajistili maximální spokojenost našich zákazníků s kvalitou poskytovaných služeb.

Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení, což nám umožňuje poskytovat vysokou úroveň profesionálního servisu našim zákazníkům. Jsme hrdí na rychlost a efektivitu našich služeb, a s pečlivostí se snažíme co nejrychleji vrátit váš iPhone do plného provozu, abyste mohli co nejdříve využívat všechny jeho funkce a možnosti.

Pokud máte nějaký dotaz ohledně servisu iPhone nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a s radostí vám poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost a důvěra jsou pro nás nejvyšší prioritou. Jsme připraveni vám poskytnout kompletní péči a profesionální servis s pomocí naší odborné a přátelské týmové základny. Rádi se postaráme o bezproblémový chod vašeho zařízení a zajištění optimálního výkonu.

Nejčastější závady, které děláme:

iPhone 11 výměna displeje
iPhone 11 má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např. nefungující dotyk)
iPhone 11 nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone 11 se rychle vybíjí
iPhone 11 nejde zapnou
iPhone 11 nenabíjí se
iPhone 11 oprava Face ID
iPhone 11 výměna baterie
iPhone 11 výměna nebo oprava tlačítek
iPhone 11 výměna přední a zadní kamery
iPhone 11 výměna reproduktorů a sluchátka
iPhone 11 výměna zadního skla