iPhone 7

iPhone 72024-01-15T14:35:38+01:00

Ceník oprav iPhone 7

iPhone 7

Specializujeme se na profesionální pozáruční servis pro iPhone 7. Vždy máme široký sortiment náhradních dílů skladem, což nám umožňuje většinu oprav provádět ihned, a to během krátké doby 15 – 20 minut. Na všechny instalované originální displeje poskytujeme roční záruku.

Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení, což nám umožňuje poskytovat kvalitní servis našim zákazníkům. Jsme hrdí na rychlost a efektivitu našich služeb, a proto jsme schopni co nejrychleji vrátit váš iPhone do plného provozu.

S vědomím, že spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, neustále se snažíme rozšiřovat naše služby. Kromě rychlých oprav a širokého sortimentu náhradních dílů vám také garantujeme přátelský a kompetentní přístup našich specialistů k vašemu zařízení.

Pokud máte nějaký dotaz týkající se servisu iPhone nebo chcete získat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a proto se neustále snažíme zdokonalovat a nabízet vám ten nejlepší možný servis.

Nejčastější závady, které děláme na počkání:

iPhone  7 výměna displeje lcd
iPhone  7 má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např nefungující dotyk)
iPhone  7 nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone  7 se rychle vybíjí
iPhone  7 výměna nebo oprava tlačítek
iPhone  7 výměna přední a zadní kamery
iPhone  7 výměna reproduktorů a sluchátka
iPhone 7 výměna baterie