iPhone 7+

iPhone 7+2024-01-15T14:33:00+01:00

Ceník oprav iPhone 7+

iPhone 7+

Specializujeme se na profesionální pozáruční servis pro iPhone 7 Plus. Vždy máme široký sortiment náhradních dílů skladem, což nám umožňuje většinu oprav provádět ihned, a to během krátké doby 15 – 20 minut. Na všechny instalované originální displeje poskytujeme roční záruku.

Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení, což nám umožňuje poskytovat kvalitní servis našim zákazníkům. Jsme hrdí na rychlost a efektivitu našich služeb, a proto jsme schopni co nejrychleji vrátit váš iPhone 7+ do plného provozu.

S vědomím, že spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, neustále se snažíme rozšiřovat naše služby. Kromě rychlých oprav a širokého sortimentu náhradních dílů vám také garantujeme přátelský a kompetentní přístup našich specialistů k vašemu zařízení.

Pokud máte nějaký dotaz týkající se servisu iPhone 7 +nebo chcete získat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a proto se neustále snažíme zdokonalovat a nabízet vám ten nejlepší možný servis.

Nejčastější závady, které děláme na počkání:

iPhone 7+ výměna displeje lcd
iPhone 7+ má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např nefungující dotyk)
iPhone 7+ nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone 7+ se rychle vybíjí
iPhone 7+ výměna baterie
iPhone 7+ výměna nebo oprava tlačítek
iPhone 7+ výměna přední a zadní kamery
iPhone 7+ výměna reproduktorů a sluchátka