iPhone 8+

iPhone 8+2024-01-15T14:25:56+01:00

Ceník oprav iPhone 8+

iPhone 8+

Specializujeme se na profesionální pozáruční servis pro iPhone 8 Plus. Vždy máme široký sortiment náhradních dílů skladem, což nám umožňuje většinu oprav provádět ihned, a to během krátké doby 15 – 20 minut. Na všechny instalované originální displeje poskytujeme roční záruku.

Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení, což nám umožňuje poskytovat kvalitní servis našim zákazníkům. Jsme hrdí na rychlost a efektivitu našich služeb, a proto jsme schopni co nejrychleji vrátit váš iPhone 8+ do plného provozu.

S vědomím, že spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, neustále se snažíme rozšiřovat naše služby. Kromě rychlých oprav a širokého sortimentu náhradních dílů vám také garantujeme přátelský a kompetentní přístup našich specialistů k vašemu zařízení.

Pokud máte nějaký dotaz týkající se servisu iPhone 8 + nebo chcete získat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a proto se neustále snažíme zdokonalovat a nabízet vám ten nejlepší možný servis.

Nejčastější závady, které děláme na počkání:

iPhone 8+ výměna displeje
iPhone 8+ výměna displeje lcd
iPhone 8+ má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např nefungující dotyk)
iPhone 8+ nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone 8+ se rychle vybíjí
iPhone 8+ výměna baterie
iPhone 8+ výměna nebo oprava tlačítek
iPhone 8+ výměna přední a zadní kamery
iPhone 8+ výměna reproduktorů a sluchátka
iPhone 8+ výměna zadního skla