iPhone XS Max

/iPhone XS Max
iPhone XS Max2024-01-15T14:10:00+01:00

Ceník oprav iPhone Xs Max

iPhone XS Max

Jsme specialisté na kvalitní pozáruční servis pro iPhone Xs Max. Naše nabídka obsahuje široký výběr náhradních dílů, které jsou vždy k dispozici na skladě. To nám umožňuje provádět většinu oprav přímo na místě, a to v krátkém časovém rozmezí 15 – 20 minut. Věnujeme se zejména instalaci originálních displejů, na něž poskytujeme roční záruku, aby byla zajištěna maximální spokojenost našich zákazníků s kvalitou našich poskytovaných služeb.

Naši odborníci disponují vysokými kvalifikacemi a rozsáhlými zkušenostmi, což nám umožňuje poskytovat profesionální servis na nejvyšší úrovni. Jsme hrdí na rychlost a efektivitu našich služeb, a s maximální pečlivostí se snažíme co nejrychleji vrátit váš iPhone do plného provozu. Tím zajistíme, abyste mohli co nejdříve využívat všechny funkce a možnosti vašeho zařízení.

Máte-li nějaký dotaz týkající se servisu iPhone nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a s radostí poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost a důvěra představují naši nejvyšší prioritu. Jsme připraveni poskytnout kompletní péči a profesionální servis. Rádi se postaráme o bezproblémový chod vašeho zařízení a zajistíme optimální výkon.

Nejčastější závady, které děláme:

iPhone XS Max výměna displeje
iPhone XS Max má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např. nefungující dotyk)
iPhone XS Max nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone XS Max se rychle vybíjí
iPhone XS Max nejde zapnou
iPhone XS Max nenabíjí se
iPhone XS Maxoprava Face ID
iPhone XS Max výměna baterie
iPhone XS Max výměna nebo oprava tlačítek
iPhone XS Max výměna přední a zadní kamery
iPhone XS Max výměna reproduktorů a sluchátka
iPhone XS Max výměna zadního skla