iPhone XS

iPhone XS2024-01-15T14:15:53+01:00

Ceník oprav iPhone Xs

iPhone Xs

Specializujeme se na profesionální pozáruční servis pro iPhone Xs. Vždy máme široký sortiment náhradních dílů skladem, což nám umožňuje většinu oprav provádět na počkání, a to během krátké doby 15 – 20 minut. Na všechny instalované originální displeje poskytujeme roční záruku.

Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení, což nám umožňuje poskytovat kvalitní servis našim zákazníkům. Jsme pyšní na rychlost a efektivitu našich služeb, a proto jsme schopni v co nejkratším čase vrátit váš iPhone do plného provozu.

S vědomím, že spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, se neustále snažíme rozšiřovat naše služby. Kromě rychlých oprav a širokého sortimentu náhradních dílů vám také garantujeme přátelský a kompetentní přístup našich specialistů k vašemu zařízení.

Pokud máte nějaký dotaz týkající se servisu iPhone nebo chcete získat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a proto se neustále snažíme zdokonalovat a nabízet vám ten nejlepší možný servis.

.

Nejčastější závady, které děláme:

iPhone XS výměna displeje lcd
iPhone XS má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např. nefungující dotyk)
iPhone XS nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone XS se rychle vybíjí
iPhone XS nejde zapnou
iPhone XS nenabíjí se
iPhone XS oprava Face ID
iPhone XS výměna baterie
iPhone XS výměna nebo oprava tlačítek
iPhone XS výměna přední a zadní kamery
iPhone XS výměna reproduktorů a sluchátka
iPhone XS výměna zadního skla