iPhone X

iPhone X2024-01-15T14:21:40+01:00

Ceník oprav iPhone X

iPhone X

Specializujeme se na profesionální pozáruční servis pro iPhone X. Vždy máme široký sortiment náhradních dílů skladem, což nám umožňuje většinu oprav provádět ihned, a to během krátké doby 15 – 20 minut. Na všechny instalované originální displeje poskytujeme roční záruku.

Naši odborníci jsou vysoce kvalifikovaní a zkušení, což nám umožňuje poskytovat kvalitní servis našim zákazníkům. Jsme hrdí na rychlost a efektivitu našich služeb, a proto jsme schopni co nejrychleji vrátit váš iPhone do plného provozu.

S vědomím, že spokojenost našich zákazníků je naší prioritou, neustále se snažíme rozšiřovat naše služby. Kromě rychlých oprav a širokého sortimentu náhradních dílů vám také garantujeme přátelský a kompetentní přístup našich specialistů k vašemu zařízení.

Pokud máte nějaký dotaz týkající se servisu iPhone nebo chcete získat další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace k opravě vašeho zařízení. Vaše spokojenost je pro nás klíčová, a proto se neustále snažíme zdokonalovat a nabízet vám ten nejlepší možný servis.

Nejčastější závady, které děláme:

iPhone X výměna displeje lcd
iPhone X má rozbitý, prasklý nebo jinak poškozený display (např. nefungující dotyk)
iPhone X nereaguje na nabíjení nebo na nabíjecí adaptér
iPhone X se rychle vybíjí
iPhone X nejde zapnou
iPhone X nenabíjí se
iPhone X oprava Face ID
iPhone X výměna baterie
iPhone X výměna nebo oprava tlačítek
iPhone X výměna přední a zadní kamery
iPhone X výměna reproduktorů a sluchátka
iPhone X výměna zadního skla